Interjöör

Hoonete üldine minimalistlik ja moodne arhitektuur on inspireerinud looma tagasihoidlikke ent väärikaid viimistluskombinatsioone, mis ei suurusta liigse dekooriga. Valik koosneb kolmest siseviimistluspaketist - Hele, Naturaalne ja Tume.

Hele

Tegemist on kerget õhulisust rõhutava valikuga - hele plaadivalik, heledaks peitsitud tamme laudparkett ja samas toonis siseuksed. Helge ja avar interjöör võimaldab oma kodu sättida just omatahtsi - rõhutades heledust või tuues tumedate sisustusdetailidega kontrastid mängu.

Õhk

Naturaalne

Kindel kesktee. Parim valik nn.”mugavale sisustajale”-naturaalse tammeparketi kasutamine põrandakattematerjalina võimaldab vaevata leida möbleeritavasse korterisse ostutooteid. Alati moes olev tamm laseb lihtsasti luua endale meelepärase keskkonna. Sobib nii klassikalise kui ka moodsa interjööri austajale.hobe

Tume

Julge ning kontrastselt tume aktsentplaatidevalik ja pähklikarva puitpinnad võiksid sobida šikki sooja kodu otsivale moekale inimesele. Pähklitoon mõjub interjööris elegantselt ja nõudlikult – hubane atmosfäär garanteeritud.


raud

 

 

Võta ühendust!

Sandra Metsa
Sandra Metsa
+372 5667 5713
Kristo Kivisalu
Kristo Kivisalu
+372 5373 3475